'Enkeltje Amsterdam' op de NDSM werf

Wij zijn vrijdag 10 juni met 1A1, 1A2, 1HA1, 1HA2, 1HA3 naar het NDSM werf geweest. We zijn daar in groepen ingedeeld en hebben verschillende activiteiten gedaan met als onderwerp 'ontwerp je eigen stad'. Wij hebben als eerst met ons groepje acteerles gehad. In een acteerspel hebben we de vraag gekregen 'wat zou jij doen als je burgemeester van Amsterdam was?' Aan het einde moesten we een theaterstuk maken over de onderwerpen: langer vakantie en meer groen.
Daarna kregen we een theater stuk te zien over verschillende groepen mensen in Amsterdam Noord.
Na het theaterstuk hebben we een eigen creatie gemaakt van hoe Amsterdam er uit zou zien als je zelf de burgemeester was. Als laatst hebben we een nieuwsbericht gemaakt. We moesten een onderwerp bedenken waar we het nieuwsbericht over moesten houden. 
Wij vonden het persoonlijk een hele grappige maar ook leuke activiteit. Amélie: "ik vond het een leerzame maar toch een leuke dag!" Tessa: "Ik vond het leuk dat we de hele dag geen les hadden, en de verschillende activiteiten waren wel grappig."
Door Amélie en Tessa uit 1HA1

  

 info@spinozalyceum.nl

 020 - 5 777 444