Een spookachtig goede avond!

Zo mogen we deze gezellige dansavond vol met griezelige zombies, bloeddorstige vampieren en natuurlijk lekkere muziek omschrijven.

Het eerste brugklasfeest van dit jaar, met als thema Halloween, is niet onopgemerkt voorbij gegaan. De organisatie heeft er samen met de mini-mentoren, techniekploeg en andere collega's een waar spektakel van weten te maken. De aanwezige leerlingen hebben ook allemaal erg hun best gedaan. Zowel achter de make-up tafel, als op de dansvloer. Na de angstaanjagende tocht door het spookhuis gooide iedereen de schroom van zich af en werd er zo veel gedanst dat de temperatuur flink opliep. Onze huis dj's draaiden dan ook weer fijne muziek met op de achtergrond prachtige videoprojecties.

Een spookachtig mooie avond dus.

  

 info@spinozalyceum.nl

 020 - 5 777 444