• image
  • image
  • image
  • image
  • image

Brugklaskamp 2016

Van maandag 12 t/m woensdag 14 september zijn we met álle brugklassen op kennismakingskamp naar Summercamp Heino geweest. Met maar liefst 232 leerlingen, 16 minimentoren en 12 docenten was het een flinke uitdaging om een mooi programma neer te zetten. Ponyrijden, midgetgolfen, balspelen, zwemmen, broodjes bakken, klimmen, boogschieten: het is slechts een kleine greep uit de grote hoeveelheid activiteiten die we hebben gedaan. De hittegolf noodzaakte ons tot het houden van een watergevecht, dat een van de hoogtepunten werd van het fantastische kamp. Wat een belevenis, met al die klassen tegelijk. We hopen dat dit zorgt voor een groot saamhorigheidsgevoel van onze brugklassen. Volgend jaar weer!

 
spinozalyceum Wil je graag een kijkje nemen op het Spinoza Lyceum? Kom dan langs op een van de open dagen. donderdag 7 februari… https://t.co/1gTHph0r6G
spinozalyceum Koop je kaart voor a.s. woensdag 26 september 12:00 uur want er is geen kaartverkoop aan de deur!
spinozalyceum Omdat de afgelopen dagen nog veel belangstelling bleek te zijn voor de reünie van komende zaterdag, hebben we beslo… https://t.co/9XjXhg5fpN
spinozalyceum Op 29 september reünie 120 jarig bestaan Spinoza Lyceum. Meld je nu aan via de website van de school !
spinozalyceum PERSONEELSMUSICAL Niet alleen de leerlingen doen op het Spinoza Lyceum aan musical, het personeel ook!!! Wij zinge… https://t.co/Y4WlRD4PsL

  

 info@spinozalyceum.nl

 020 - 5 777 444