• image
  • image
  • image
  • image
  • image

Toneelbezoek Medea met 5 gymnasium

Een heel mooi cultureel begin van het schooljaar mochten wij gisteren met de leerlingen uit 5 gymnasium beleven. We zagen de Medea, gespeeld door toneelgroep Amsterdam, prachtig geënsceneerd door regisseur Simon Stone.

Onze leerlingen hebben deze Griekse tragedie van Euripides op school gelezen én ook al een keer eerder op toneel gezien – maar deze keer was het werkelijk een aangrijpende belevenis. Leerlingen waren zeer onder de indruk van de heftige emoties van de personages, de schoonheid van het (eenvoudige) decor, de doeltreffende inzet van camerabeelden op het podium… ze konden hierdoor echt mee-leven met de tragische heldin Medea. Een schitterende avond en een mooie opmaat voor onze Griekenlandreis in oktober, waar we o.a. in het originele theater in Epidauros zullen zitten waar de Griekse tragedies hun oorsprong hebben…!

 
spinozalyceum Wil je graag een kijkje nemen op het Spinoza Lyceum? Kom dan langs op een van de open dagen. donderdag 7 februari… https://t.co/1gTHph0r6G
spinozalyceum Koop je kaart voor a.s. woensdag 26 september 12:00 uur want er is geen kaartverkoop aan de deur!
spinozalyceum Omdat de afgelopen dagen nog veel belangstelling bleek te zijn voor de reünie van komende zaterdag, hebben we beslo… https://t.co/9XjXhg5fpN
spinozalyceum Op 29 september reünie 120 jarig bestaan Spinoza Lyceum. Meld je nu aan via de website van de school !
spinozalyceum PERSONEELSMUSICAL Niet alleen de leerlingen doen op het Spinoza Lyceum aan musical, het personeel ook!!! Wij zinge… https://t.co/Y4WlRD4PsL

  

 info@spinozalyceum.nl

 020 - 5 777 444