• image
  • image
  • image
  • image
  • image

'Enkeltje Amsterdam' op de NDSM werf

Wij zijn vrijdag 10 juni met 1A1, 1A2, 1HA1, 1HA2, 1HA3 naar het NDSM werf geweest. We zijn daar in groepen ingedeeld en hebben verschillende activiteiten gedaan met als onderwerp 'ontwerp je eigen stad'. Wij hebben als eerst met ons groepje acteerles gehad. In een acteerspel hebben we de vraag gekregen 'wat zou jij doen als je burgemeester van Amsterdam was?' Aan het einde moesten we een theaterstuk maken over de onderwerpen: langer vakantie en meer groen.
Daarna kregen we een theater stuk te zien over verschillende groepen mensen in Amsterdam Noord.
Na het theaterstuk hebben we een eigen creatie gemaakt van hoe Amsterdam er uit zou zien als je zelf de burgemeester was. Als laatst hebben we een nieuwsbericht gemaakt. We moesten een onderwerp bedenken waar we het nieuwsbericht over moesten houden. 
Wij vonden het persoonlijk een hele grappige maar ook leuke activiteit. Amélie: "ik vond het een leerzame maar toch een leuke dag!" Tessa: "Ik vond het leuk dat we de hele dag geen les hadden, en de verschillende activiteiten waren wel grappig."
Door Amélie en Tessa uit 1HA1

 
spinozalyceum Wil je graag een kijkje nemen op het Spinoza Lyceum? Kom dan langs op een van de open dagen. donderdag 7 februari… https://t.co/1gTHph0r6G
spinozalyceum Koop je kaart voor a.s. woensdag 26 september 12:00 uur want er is geen kaartverkoop aan de deur!
spinozalyceum Omdat de afgelopen dagen nog veel belangstelling bleek te zijn voor de reünie van komende zaterdag, hebben we beslo… https://t.co/9XjXhg5fpN
spinozalyceum Op 29 september reünie 120 jarig bestaan Spinoza Lyceum. Meld je nu aan via de website van de school !
spinozalyceum PERSONEELSMUSICAL Niet alleen de leerlingen doen op het Spinoza Lyceum aan musical, het personeel ook!!! Wij zinge… https://t.co/Y4WlRD4PsL

  

 info@spinozalyceum.nl

 020 - 5 777 444