• image
  • image
  • image
  • image
  • image

Spinoza wint mini concours

In de aanloop naar Festival De Muze van Zuid, op 21 en 22 mei a.s., vond er gisteravond op het Ignatius Gymnasium in Amsterdam een mini-concours plaats waarin drie orkesten van middelbare scholen uit Amsterdam-Zuid de strijd met elkaar aangingen. Het verplichte werk was een gloednieuwe compositie van Toek Numan ("Fantasie op Merck toch hoe sterck"), door elke school zelf bewerkt voor de desbetreffende bezetting. Dat betekende dat dit stuk drie keer achter elkaar zijn wereldpremière beleefde.
Deelnemende scholen waren het Sint Ignatius gymnasium, het Vossius gymnasium en het Spinoza Lyceum. De instrumentalisten van de Muziekplus bovenbouw groep wonnen het concours op overtuigende wijze. Naast het verplichte werk van Toek Numan speelden zij ook een bewerking van de Piet Hein Rhapsodie van Peter van Anrooy (de componist van onze straat)
Jamie, Sofie, Iara, Sanne, Kris, Kris, Jesse en Nino zullen de beide stukken waarmee zij deelnamen nogmaals uitvoeren tijdens het Festival 'De muze van Zuid'.

 
spinozalyceum Wil je graag een kijkje nemen op het Spinoza Lyceum? Kom dan langs op een van de open dagen. donderdag 7 februari… https://t.co/1gTHph0r6G
spinozalyceum Koop je kaart voor a.s. woensdag 26 september 12:00 uur want er is geen kaartverkoop aan de deur!
spinozalyceum Omdat de afgelopen dagen nog veel belangstelling bleek te zijn voor de reünie van komende zaterdag, hebben we beslo… https://t.co/9XjXhg5fpN
spinozalyceum Op 29 september reünie 120 jarig bestaan Spinoza Lyceum. Meld je nu aan via de website van de school !
spinozalyceum PERSONEELSMUSICAL Niet alleen de leerlingen doen op het Spinoza Lyceum aan musical, het personeel ook!!! Wij zinge… https://t.co/Y4WlRD4PsL

  

 info@spinozalyceum.nl

 020 - 5 777 444