• image
  • image
  • image
  • image
  • image

NOODPAD compositieproject van 6VWO

NOODPAD het concert ter afronding van het compositieproject van de 6VWO leerlingen met muziek als examenvak.

Dinsdag 22 maart 20.15 uur Theaterzaal van het Spinoza Lyceum.

Komt allen naar de unieke voortzetting van het Compositie Project Notepad. Notepad ging in vlammen op door de stopzetting van subsidiegelden voor het ASKO- Schönberg Ensemble. NOODPAD leeft! Composities van eindexamen VWO leerlingen worden uitgevoerd door oud-leerlingen. Om ook hier de kosten te kunnen dekken is de toegang Euro 7,50. kaarten kan je bestellen door het bedrag over te maken op rekeningnummer NL93ABNA0475682424 t.n.v Spinoza Lyceum inzake NOODPAD en het aantal kaarten. Kaarten kunnen ook nog aan de zaal gekocht worden. Kan je niet komen maar wil je dit fantastische evenement toch financieel steunen dan mag dat ook. Doe dan een donatie op hetzelfde rekeningnummer ovv donatie.

 
spinozalyceum Wil je graag een kijkje nemen op het Spinoza Lyceum? Kom dan langs op een van de open dagen. donderdag 7 februari… https://t.co/1gTHph0r6G
spinozalyceum Koop je kaart voor a.s. woensdag 26 september 12:00 uur want er is geen kaartverkoop aan de deur!
spinozalyceum Omdat de afgelopen dagen nog veel belangstelling bleek te zijn voor de reünie van komende zaterdag, hebben we beslo… https://t.co/9XjXhg5fpN
spinozalyceum Op 29 september reünie 120 jarig bestaan Spinoza Lyceum. Meld je nu aan via de website van de school !
spinozalyceum PERSONEELSMUSICAL Niet alleen de leerlingen doen op het Spinoza Lyceum aan musical, het personeel ook!!! Wij zinge… https://t.co/Y4WlRD4PsL

  

 info@spinozalyceum.nl

 020 - 5 777 444