• image
  • image
  • image
  • image
  • image

Excursie naar het Amsterdam museum

Afgelopen week zijn de leerlingen van 2 mavo naar het Amsterdam museum gegaan. Aansluitend bij hun eigen street art opdracht 'de muur als brug' kregen zij een rondleiding door de tentoonstelling 'New York meets The Dam', over het ontstaan van graffiti in NY en hoe dat in Amsterdam terecht is gekomen. We werden rondgeleid door een ware street artist herself, Aileen Middel (tevens gastcurator van deze expo), die deze ontwikkelingen (in de jaren 70/80) zelf helemaal heeft meegemaakt, zelf er deel vanuit heeft gemaakt en nog steeds! Ze komt volgende week maandag ook nog een keer in de les om onze leerlingen meer tips te geven hoe ze zelf aan de slag kunnen (op papier uiteraard ;-)) en een nabespreking te doen.

Al met al een geslaagde excursie!

 
spinozalyceum Wil je graag een kijkje nemen op het Spinoza Lyceum? Kom dan langs op een van de open dagen. donderdag 7 februari… https://t.co/1gTHph0r6G
spinozalyceum Koop je kaart voor a.s. woensdag 26 september 12:00 uur want er is geen kaartverkoop aan de deur!
spinozalyceum Omdat de afgelopen dagen nog veel belangstelling bleek te zijn voor de reünie van komende zaterdag, hebben we beslo… https://t.co/9XjXhg5fpN
spinozalyceum Op 29 september reünie 120 jarig bestaan Spinoza Lyceum. Meld je nu aan via de website van de school !
spinozalyceum PERSONEELSMUSICAL Niet alleen de leerlingen doen op het Spinoza Lyceum aan musical, het personeel ook!!! Wij zinge… https://t.co/Y4WlRD4PsL

  

 info@spinozalyceum.nl

 020 - 5 777 444